Dinamo Bukurešt uoči uzvrata s Varaždinom demolirao Gaz Metan

NOGOMETAŠI bukureštanskog Dinama, suparnici našeg Varaždina u 3. pretkolu Europa lige, ostvarili su uvjerljivu pobjedu u 2. kolu rumunjskog prvenstva.

Kao gosti su svladali Gaz Metan iz Mediaşa s čak 5:0. Ključni se trenutak utakmice dogodio u 39. minuti kad je domaćoj momčadi isključen Radu Zaharia. Već minutu kasnije Dinamo je poveo iz jedanaesterca koji je izveo Constantin Munteanu.

Nakon toga je sve bilo lako za goste za koje su zabili i Ionel Danciulescu (59. minuta), Marius Niculae (76. i 86.), te Gabriel Torje (90.).

Dinamo je igrao u sljedećem sastavu: Balgradean; Moti, Scarlatache, Diabate, Munteanu (od 84. Patrascu), Alexe (od 79. Bakaj), Torje, Rus, Kone, Danciulescu, Niculae (od 89. Tucudean).

Podsjetimo, u prvoj utakmici 3. pretkola Europa lige Dinamo i Varaždin su u Bukureštu odigrali 2:2. Uzvrat je na rasporedu u četvrtak.