Ludnica i devet golova u Norwichu na debiju Pinta: Liverpool u 95. minuti stigao do pobjede

LIVERPOOL je u 23. kolu Premierlige slavio sa 5:4 protiv Norwicha u nevjerojatnoj utakmici.

Kloppova momčad sjajno je otvorila utakmicu i povela pogotkom Firmina, no domaći su se vratili u 29. minuti kada je Mbokani zabio petom. Do kraja prvog dijela Norwich je preokrenuo preko Naismitha. Početkom drugog poluvremena Naismith je izborio jedanaesterac u duelu s Morenom, a Hoolahan s bijele točke zabio za 3:1.

Samo minutu kasnije je Henderson smanjio, zatim je Firmino u 63. izjednačio, a Milner nakon velike pogreške domaćeg kapetana Martina zabio za preokret.

U drugoj minuti sudačke nadoknade Bassong je topovskim udarcem u sudačkoj nadoknadi donio izjednačenje Norwichu, a u zadnjoj minuti nadoknade Lallana se sjajno snašao i zabio za konačnih 4:5.

Norwichu, za kojeg je debitirao Portugalac Ivo Pinto koji je stigao iz Dinama, ovo je četvrta utakmica zaredom na kojoj je primio najmanje tri gola, dok je Liverpool prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede u Premierligi.