OI TOKIO

Njemački kapetan zaprosio djevojku pred TV kamerama nakon pobjede na Igrama

NJEMAČKA je s 3:2 pobijedila Saudijsku Arabiju u 2. kolu nogometnog turnira na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Nijemci su poveli golom Amirija u 11. minuti, a u 30. je izjednačio Al Najei. U 43. Njemačka vodi golom Achea, no Al Najei u 50. ponovno zabija Nijemcima za izjednačenje. U 67. minuti Nijemci ostaju s igračem manje nakon što je isključen Pieper, no senzaciju sprječava Uduokhai u 75. minuti pogotkom za 3:2 Njemačke. Asistirao mu je kapetan momčadi Max Kruse.

Kruse je nakon utakmice napravio show pred TV kamerama. Zaprosio je djevojku Dilaru, koja je u Njemačkoj.

"Volim te, hoćeš li se udati za mene?" stajalo je na Kruseovoj majici, koju je nosio ispod reprezentativnog dresa.

Nekoliko trenutaka kasnije iz Njemačke je stigla informacija da je Dilara pristala. Vjenčanje će se održati nakon što se Kruse vrati s Olimpijskih igara.

33-godišnji Kruse je napadač Union Berlina.