Novi poraz Leicestera, petarda Tottenhama

AKTUALNI prvak Engleske Leicester nastavio je crni niz u 14. kolu Premier ligi, budući da je u subotu u gostima kod Sunderlanda izgubio sa 1-2.

Sunderland je poveo autogolom Roberta Hutha (64), a na 2-0 povisio je Jermain Defoe (77). Utješni pogodak za Leicester postigao je Shinji Okazaki u 80. minuti.

Leicester je tek 15. sa 13 bodova, a prošle sezone nakon 14. kola bio je poravnat na vrhu ljestvice sa Manchester Cityjem sa 29 bodova.

Tottenham je uvjerljivo dobio Swansea s 5-0, te drži priključak s vodećima. Za Spurse su po dva pogotka zabili Harry Kane i Christian Eriksen.

Crystal Palace je razbio Southampton s 3-0 golovima Bentekea u 33. i 85, te Tomkinsa u 36. minuti. Stoke je slavio protiv Burnleya s 2-0 preko Waltersa (20) i Muniese (35), dok je WBA osvojio tri boda u dvoboju s Watfordom 3:1. Golove za domaćina zabili su Evans u 16, Brun u 34. te Phillips u 91, a za goste je pogodio Kabasele u 60. minuti.