Srpski tenisač u nevjerici se bacao po terenu: Sudac mu oduzeo bitan poen jer se prerano radovao

Screenshot (Youtube)

JANKO TIPSAREVIĆ vratio se na najveću tenisku scenu pobjedom protiv Sama Querreyja, no zaustavljen je u drugom kolu US Opena.

Protiv Španjolca Pabla Carena Buste vodio je 2:0 u setovima, ali je izgubio. Možda bi sve bilo drugačije da mu sudac nije oduzeo poen pred kraj četvrtog seta.

Španjolac je vodio 5:4, ali je prva dva poena u desetom gemu osvojio srpski tenisač. Osvojio je i treći, te tako stigao do tri-break-lopte, odnosno barem se činilo tako. Naime, sudac mu je oduzeo poen jer se navodno prerano radovao pa je umjesto tri prilike za povratak u set, Španjolac dobio priliku da se vrati u gem i izbori peti set što je i uspio.

Uzalud se Tipsarević u nevjerici bacao po terenu, sudac ga je kaznio jer se radovao prije nego je loptica, koju Španjolac nije ni vratio, pala.

Na kraju meča bijesni Tipsarević se nije ni pozdravio sa sucem.