Regija

Partizanov napadač zabio dva gola za prolazak dalje pa napravio glupost

Screenshot (Arenasport)

RICARDO GOMES s dva pogotka bio je junak Partizana u uzvratu okršaja s praškom Spartom (2:1) u Konferencijskoj ligi. Iskusni napadač zabio je oba pogotka i odveo srpski klub u osminu finala trećeg po jačini europskog natjecanja.

Gomes je u 6. minuti, minutu prije prvog gola, dobio žuti karton zbog udaranja suparnika laktom. Kasnije je zabio i drugi pogodak, a sredinom drugog poluvremena je naivno zaradio drugi žuti karton. U jednom kontranapadu se sjurio u kazneni prostor i pao, ali je umjesto jedanaesterca zaradio isključenje zbog simuliranja.

Tako Partizanov trener Aleksandar Stanojević neće moći računati na Gomesa, jednog od ključnih igrača vodeće momčadi srpske lige, u prvoj utakmici osmine finala 10. ožujka. "Možete pogledati snimku, to nije bila simulacija, izgubio je ravnotežu. Na ovom nivou ne možemo ništa, idemo dalje", branio je Stanojević nakon utakmice svog igrača.