PERICA JUNAK UDINESEA Hrvat Za sedam minuta zabio golčinu i upisao asistenciju

STIPE PERICA zabio je pet gol ove sezone i upisao asistenciju u pobjedi Udinesea nad Cagliarijem 2:1! Hrvatski napadač ušao je u igru protiv Cagliarija u 66. minuti umjesto Cyrila Thereaua, koji nije iskoristio jedanaesterac u 31. minuti. Međutim, na njegovu i sreću navijača Udinesea tu je sjajni Hrvat.

Perica je u 70. minuti primio loptu, opalio s 20 metara i pogodio gorni desni kut za vodstvo 1:0!

Bio je to njegov peti gol ove sezone za Udinese, a sigurno najljepši dosad u karijeri.

Međutim, to nije bilo sve od njega, naprotiv. Svega tri minute kasnije Perica je nakon kornera asistirao za Gabriele Angellu, koji je pogodio za 2:0!

Do kraja je rezultat na 2:1 uspio smanjiti Marco Borrielo u 86. minuti, ali nije mogao spasiti poraza svoju momčad.