Pogledajte kako je Mandžukić odgovorio Napolitancima koji se žale da su ih suci pokrali

U prvom polufinalnom susretu talijanskog Kupa Juventus je u Torinu preokretom pobijedio Napoli 3:1, a na ovoj utakmici nastupila su čak četvorica hrvatskih reprezentativaca.

Napoli je poveo pogotkom Jose Maria Callejona u 36. minuti, a Juventus je izjednačio u 47. minuti, kada je Paulo Dybala realizirao kazneni udarac koji je i bio napravljen na njemu.

U 64. minuti Gonzalo Higuain je iskoristio veliku pogrešku obrane gostiju i zabio svom bivšem klubu te doveo Juve u vodstvo 2:1, da bi u 68. minuti vratar Napolija srušio Guardada te je sudac dosudio i drugi penal za domaćina. Dybala je ponovno bio siguran s bijele točke za 3:1.

Coppa Italia | Juventus 3-1 Napoli | Video bola... by dresinesto

Taj drugi kazneni udarac za Staru damu sporan je za Napolitance koji su nakon utakmice napali suce. Tvrde da je penalu prethodio prekršaj za najstrožu kaznu na suprotnoj strani koji nije dosuđen.

Predsjednik Aurelio De Laurentiis bio je toliko bijesan da je poručio da će u uzvratu na teren poslati juniorsku momčad.

Na Twitteru na napade iz Napolija osvrnuo se i Mario Mandžukić koji je jučer odigrao odličnih 90 minuta.

"Naporno radi u tišini, neka tvoj uspjeh bude tvoja buka", bocnuo je Napolitance hrvatski napadač.