LIGE PETICE

Pogledajte kako je VAR uništio Chelsea u derbiju protiv Uniteda

CHELSEA - MANCHESTER UNITED 0:2, u derbiju 26. kola Premier League s velikim ulogom i ništa manjim kontroverzama.

Bluesi i Red Devilsi igrali su meč za Ligu prvaka iduće sezone, ali šou igračima na terenu uzeli su sudac Anthony Taylor i njegovi video-asistenti i to tako da su teško oštetili domaćine.

U 21. minuti stoper gostiju Harry Maguire nagazio je na najbolnije mjesto napadača domaćih Michyja Batshuayi i ostao bez ikakve kazne, iako je morao biti isključen.

Zatim je VAR u 56. minuti, kod vodstva Uniteda 1:0, poništio izjednačujući gol Kurta Zoume zato što je tome navodno prethodilo guranje Unitedovog igrača, koje je napravio Azpilicueta.

U 66. minuti Maguire, koji je dakle u prvom dijelu trebao biti isključen, postiže drugi gol za United, a 11 minuta kasnije Giroud zabija za Chelsea glavom, ali njegov je gol također poništen i to zato što je, kako je rekao trener domaćih Frank Lampard, "bio u zaleđu s malim nožnim prstom".

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.