LIGA PRVAKA

Pogledajte majstorski gol Modrića u Ligi prvaka. Opet je zabio vanjskom

REAL MADRID pobijedio je 3:0 kod Celtica u prvom kolu Lige prvaka, a Luka Modrić zabio je svoj drugi gol ove sezone. Igrala se 60. minuta kada je hrvatski kapetan pogodio za 2:0 aktualnog europskog prvaka. Real je poveo četiri minute ranije golom Viniciusa Juniora, a Modrić je nedugo potom povisio rezultat u korist Reala.

Modrić zabio kao kapetan

Modrić je kao kapetan Reala (preuzeo traku u 30. minuti nakon izlaska Karima Benzeme) ponovno pogodio vanjskom i iz blizine savladao domaćeg vratara Joea Harta. Prethodno je Eden Hazard napravio sjajne stvari u začetku akcije uoči Modrićeve sjajne egzekucije.

Tri dana uoči 37. rođendana Modrić je postigao drugi gol ove sezone. Treći gol Reala večeras zabio je Eden Hazard u 77. minuti.

Modrić je svoj prvi gol sezone zabio na gostovanju kod Celte pri Realovoj 4:1 pobjedi u La Ligi. Uz Real i Celtic, u ovoj su skupini još Šahtar i RB Leipzig.