bundesliga

Pogledajte majstorsku asistenciju Kramarića u velikoj pobjedi Hoffenheima

HOFFENHEIM je u ludoj utakmici 13. kola Bundeslige pobijedio Fürth u gostima 6:3.

Domaćini, koji imaju samo jedan osvojeni bod, poveli su u 22. minuti preko Lewelinga, ali je Hoffenheim okrenuo do poluvremena golovima Beboua u 32. i Ruttera u 40. minuti. Fürth je na startu drugog dijela preko Tillmana izjednačio, da bi se domaćini sredinom drugog poluvremena potpuno raspali u osam minuta.

Prvo je Rutter u 58. zabio za 2:3, Bebou je četiri minute kasnije povisio na 2:4, a u 66. je Meyerhofer zabio autogol za 2:5. Tračak nade domaćinima vratio je Hrgota u 68. minuti, a Bebou je u 80. kompletirao hat-trick na asistenciju Kramarića, koji je u igru ušao u 57. minuti umjesto Akpogume.

Kramarić je dobio loptu na desnom krilu i onda sjajnom loptom našao Beboua u šesnaestercu, koji se još bolje snašao i zabio šesti gol.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KRAMARIĆEVU ASISTENCIJU

Kramariću je to bila sedma asistencija ove sezone u 14. nastupu za Hoffenheim. Zabio je i četiri gola.