Pogledajte sporni penal kojim je City izjednačio. Je li Borussia ovdje oštećena?

DRAMA u Dortmundu. U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka City je na Etihadu pobijedio 2:1. City je nakon preokreta slavio u uzvratu 2:1 i plasirao u polufinale.

Borussija je u uzvratu povela u 15. minuti prekrasnim golom Judea Bellinghama koji je s 12-13 metara naciljao i pogodio lijevi gornji kut Edersonova gola. Taj gol je vodio Nijemce u polufinale.

Ipak, u 52 minuti dogodila se sporna situacija. Nakon jednog ubačaja Emre Can je glavom pogodio sebe u ruku, a sudac je nakon provjere pokazao na bijelu točku. Riyad Mahrez je bio precizan. Ovim rezultatom City ide u polufinale. Foden je u 75. zabio za 2:1 za City.