Roma nastavila potjeru za Juventusom, Džeko ponovno promašio penal pa se iskupio

ROMA je u trećoj utakmici 24. kola Serie A slavila kod Crotonea s 2:0, te se ponovno približila vodećem Juventusu na četiri boda, s tim što prvak Italije ima utakmicu manje, koju igra večeras kod Cagliarija.

Drugu uzastopnu pobjedu momčad Luciana Spallettija ostvarila je golovima Radje Nainggolana u 40. i Edina Džeke u 77. minuti. Prvo je belgijski veznjak pogodio suprotni kut krajem prvog poluvremena nakon asistencije Mohameda Salaha, dok je napadač, također nakon centaršuta Egipćanina, stavio točku na i.

Zanimljivo, kapetan Bosne i Hercegovine zabio je 18 gol u Serie A i trenutačno je najbolji strijelac, ali je u 17. minuti promašio penal, drugi ove sezone, nakon onog protiv Udinesea. Ovog puta poslao je loptu pored lijeve vratnice. Ipak, do kraja se stigao iskupiti i nastaviti sjajan niz pogodaka.