Šušak na klupi mlade reprezentacije debitirao remijem sa Slovencima

HRVATSKA U-21 reprezentacija u Kopru je remizila sa slovenskom reprezentacijom. Završilo je 1:1. Bila je ovo prva utakmica Ive Šuška za kormilom reprezentacije.

Sve je riješeno u tri minute. U 65. je Hrvatska imala slobodnjak kojeg je lijepim udarcem Zvonko Pamić pretvorio u pogodak. U 68. minuti Slovenci su izjednačili preko Valenčića koji je nekoliko minuta prije ušao u igru.

Dvije su reprezentacije odigrale prijateljski dvoboj u Zaprešiću prije tri mjeseca. Tada je Hrvatska bila bolja i pobijedila 2:1. Pobjedničku je momčad tada, pri njezinu prvom ispitu u novom sazivu, vodio još stari izbornik Dražen Ladić.

Slovenija: Oblak, Širok, Nejc Mevlja, Kampl, Delamea (od 46. Mitrovič), Krhin, Vinko (od 46. Jelenič), Črnčič (od 64. Valenčič), Lazarevič (od 78. Zamernik), Miha Mevlja (od 46. Fink) i Smukavec

Hrvatska: Delač, Celjak (od 59. Jakoliš), Jozinović (od 46. Rugašević), Andrijašević (od 46. Punčec), Kelić, Pavlović, Ademi, Ozobic (od 46. Pamić), Vukušić (od 46. Abdurahimi), Trebotić (od 46. Slišković) i Vujičević (od 46. Sačer)