serie a

Objavljene kazne Ibrahimoviću i Lukakuu za incident u derbiju

TALIJANSKI nogometni savez odredio je kazne Romeluu Lukakuu i Zlatanu Ibrahimoviću zbog incidenta na utakmici četvrtfinala talijanskoga kupa između Intera i Milana (2:1).

Napadači milanskih klubova zakačili su se na kraju prvog poluvremena. Lukaku je bijesno krenuo prema Ibrahimoviću, a ostali igrači spriječili su veći incident. Belgijac i Šveđanin vrijeđali su jedan drugoga i spominjali su majke, a prepucavanje je trajalo čitavu minutu i nastavilo se u tunelu.

Talijanski savez je obojicu kaznio jednom utakmicom neigranja u kupu. Ibrahimović je na spornom susretu dobio crveni karton, ali neće morati propustiti dvije utakmice, nego samo jednu.

Naime, disciplinska komisija kaznila je Ibrahimovića zbog crvenoga kartona jednom utakmicom, a Lukakua zbog nedoličnog ponašanja i vrijeđanja protivnika.