EURO 2020

Bek vrijedan 700.000 eura prekinuo je 527 minuta dug francuski niz bez gola

FRANCUSKA reprezentacija, aktualni svjetski prvak i jedan od najvećih favorita za naslov na Europskom prvenstvu, šokirana je krajem prvog poluvremena u Puskas Areni, gdje je Mađarska povela 1:0 u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Mađarska je povela prvim udarcem u okvir gola i trećim ukupno, a strijelac je bio lijevi bek reprezentacije Attila Fiola, 31-godišnjak koji je cijelu karijeru proveo u domovini, u kojoj trenutačno nastupa za Fehervar.

Postignuti gol njegov je drugi za reprezentaciju u ovoj godini i drugi ukupno u 37. utakmici. Premijerni je pogodak slavio u susretu protiv Andore u kvalifikacijama za Euro. Ovim golom prekinuo je niz francuske reprezentacije od 527 minuta bez primljenog pogotka.