VIDEO Dinamo zahvalio navijačima videom na kojem čak i Maksimir izgleda fantastično

DINAMO i Salzburg odigrali su 1:1 u četvrtom kolu Lige prvaka. Gosti su poveli u 12. minuti golom Nicolasa Seiwalda, a Dinamo se vratio preko Roberta Ljubičića u 42. minuti. Hrvatski prvak imao je još dvije dobre šanse, a najveću u sudačkoj nadoknadi kad je Petar Bočkaj iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca pogodio gredu.

Dinamo zahvalio navijačima

Na Maksimiru se i na ovoj europskoj utakmici našlo preko 20 tisuća gledatelja, a sva je prilika da će tako biti i u sljedećem kolu. Hrvatski prvak domaćin je talijanskom Milanu i imat će priliku pobjedom posve zaoštriti borbu za prolazak. Dinamo je maloprije objavio zahvale navijačima, a na njemu derutni, ali ispunjeni Maksimir iz zraka izgleda uistinu fantastično.