VIDEO Xhaka se svađao s igračem Chelseaja. Onda mu je žestoko uletio Kovačić

ARSENAL je pobijedio Chelsea 1:0 u 15. kolu Premier lige i golom Gabriela iz 63. minute osigurao tri boda kojima je skočio na prvo mjesto prvenstvene ljestvice. Chelsea je trenutno sedmi s 13 bodova zaostatka za gradskim rivalom. Meč je obilježila i nervoza, naročito domaćina, koji je skupio pet žutih kartona, tri više od Topnika. Na kraju utakmice došlo je do okršaja Matea Kovačića i Granita Xhake u 92. minuti.

Xhaka krao vrijeme

Hrvatski veznjak ušao je u 78. minuti umjesto Rubena Loftusa-Cheeka, a u 91. se zakačio sa Švicarcem iz Arsenala. Xhaka je bio u sukobu s Chelseajevim braničem Trevorom Chalobahom. Kovačić je to primijetio i odmah uletio između njih dvojice. Napao je Xhaku jer je Arsenalov veznjak tražio korner, iako je zadnji igrao loptom. Na kraju su ih suigrači razdvojili kako ne bi došlo do većeg sukoba.