Rijeka upisala 15. uzastopnu pobjedu: Kramarić zabio deveti ovosezonski pogodak!

NEZAUSTAVLJIVA Rijeka razbila je Slaven u 5. kolu HNL-a s uvjerljivih 3:0. Momčad Matjaža Keka nastavila je tako niz koji je sada došao do 15 uzastopnih pobjeda. Prvo ime utakmice bio je, kao i uvijek do sada, napadač Andrej Kramarić koji je zabio dva pogotka.

Rijeka potopila goste u prvih 10 minuta

Rezultatska neizvjesnost trajala je svega osam minuta kada je Ivan Tomečak glavom otključao gostujuća vrata, a Slavenov vratar minutu nakon prvog primljenog pogotka ponovno je morao čupati loptu iz mreže. Zoran Kvržić asistirao je Kramariću koji je s ruba kaznenog prostora preciznim udarcem pogodio za 2:0.

Slaven se branio, Kramarić trpao

Slavenova taktika bila je bunker i samo bunker, ali kada su igrači Rijeke taj bunker u vrlo ranoj fazi utakmice otključali više im nije bilo spasa. Totalnu dominaciju Rijeke potvrdio je ponovno Kramarić u 35. minuti, a valja naglasiti kako mu je to bio deveti pogodak u dosadašnjem dijelu sezone!

Rijeka - Slaven Belupo   3:0

RIJEKA: Vargić, Tomečak, Lešković, Mitrović, Leovac, Kvržić, Jajalo, Brezovec, Sharbini, Kramarić, Jahović