Dinamo slavio protiv lidera poljskog prvenstva, Mamić utakmicu počeo s juniorima

DINAMO je na pripremama u Španjolskoj s 2:1 svladao poljsku momčad Piast Gliwice.

Zoran Mamić od prve minute na travnjak je poslao momčad u prosjeku mlađu od 18 godina u sastavu: Šemper, Stojanović, Benković, Soldo, Sosa, Knežević, Moro, Lovren, Fintić, Brekalo, Gojak.

Dinamovi juniori dominirali su protiv vodeće momčadi poljskog prvenstva, dobre prilike propustili su Gojak, Fintić i Brekalo, a u 39. minuti Poljake je načeo Lovren pogotkom iz odbijanca nakon što je Benković pogodio vratnicu iz slobodnjaka.

Poljaci izjednačili na početku drugog poluvremena, Henriquez zabio za pobjedu

Na poluvremenu je Mamić napravio nekoliko izmjena, a već u 49. minuti poljska momčad je izjednačila preko Murawskog. Dinamo je i nakon toga bio dominantniji, te je do pobjede, prve u 2016. godini, stigao preko Henriqueza, koji je zabio glavom nakon ubačaja iz kuta.

Dinamo će u Španjolskoj igrati još protiv CSKA iz Moskve (30.1.), bugarskog Litexa (2.2.) i za kraj ukrajinskog Šahtara (5.2.).