MAMMA MIA! Evo zašto je Perišić ovacijama ispraćen s paklenog derbija

IVAN PERIŠIĆ još jednom je dokazao klasu u dresu Intera i demonstrirao zašto je trenutno najtraženiji hrvatski nogometaš kojeg procjenjuju na čak 60 milijuna eura.

U velikom derbiju Intera i Milana hrvatski reprezentativac upisao je sjajnu asistenciju za gol Icardija. Perišić se sjurio preko polovice terena i savršeno poslužio svog suigrača za 2:0.

Perišić je nakon sjajno obavljenog posla uz ovacije napustio travnjak već u 68. minuti i ostavio svoju momčad s dva gola prednosti. No, to nije bilo dovoljno.

U sudačkoj nadoknadi Milan je senzacionalno došao do remija 2:2 golom Zapate iz 97. minute.

Poznati talijanski novinar Tancredi Palmeri također je impresioniran sjajnim pogotkom. "Mamma mia, Icardi", napisao je na Twitteru i pohvalio hrvatskog reprezentativca zbog savršene asistencije.