Francuski kup: Lyon slavio bez Lovrena, Marseille zabio dva gola s igračem manje

NOGOMETAŠI Lyona, Marseillea i Lensa uspješno su prošli u šesnaestinu finala Francuskog kupa. Lyon je bez Dejana Lovrena kod kuće pobijedio drugoligaša Metza 2:1, Marseille u gostima slavio kod četvrtoligaša Hyeresa 2:0,a Lens je s 2:0 bio bolji od niželigaškog Linasa.

Lyon je u vodstvo došao u 60. minuti nakon što je precizan bio Barcola, a tri minute kasnije je izjednačio Gambijac Jallow. Prolaz momčadi s Gerlanda donio je autogol Gvinejca Candea u 77. minuti.

Marseille zabio dvaput s igračem manje

Marseille je s 2:0 porazio u gostima četvrtoligaša Hyeresa, a momčad Igora Tudora je zabila dva gola s igračem manje nakon isključenja Bjelokošćanina Baillyja već u 15. minuti. U 45. je pogodio Čileanac Alexis Sanchez, a u 70. minuti Senegalac Dieng.

Lens je s 2:0 slavio kod niželigaša Linasa golovima Fofane (72) i Sotoce (77).