ANTE REBIĆ

Tri minute prije preokreta Juveov golman dobacivao Rebiću: "Nemoj se folirati"

JUVENTUS je u utorak vodio 2:0 u Milanu u derbiju 31. kola Serie A i izgledalo je kao da imaju sve pod kontrolom.

U 53. minuti Ronaldo je zabio drugi gol, a Rossoneri izgledali nemoćno, bez šansi. Potaknulo je to gostujućeg golmana Wojciecha Szczęsnog da se naruga Anti Rebiću nakon što je hrvatski reprezentativac dobio žuti karton zbog nesportskog ponašanja u 59. minuti.

"Gubite 2:0, nemoj se folirati", dobacio je Poljak Hrvatu što su i kamere uhvatile, a video je u srijedu postao viralan hit među fanovima Serie A.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku driblinga možete pogledati OVDJE.

Tri minute kasnije Milan je otvorio preokret. Golovima Zlatana Ibrahimovića, Francka Kessiéa i Rafaela Leaa u 67. minuti bilo je 3:2, a Rebić je u 80. minuti probio Juventusovog golmana za 4:2.

Dodajmo da je Rebić izborio penal u 62. minuti te namjestio gol pet minuta kasnije za potpuni preokret.

Szczesny je na kraju samo mogao nemoćno gledati kako mu domaćin puni mrežu.