SERIE A

Juveovi igrači na mobitelima pratili Jurićevu senzaciju. Nakon toga nastao je delirij

JUVENTUS je u posljednjem kolu uhvatio četvrto mjesto Serie A i direktan plasman u Ligu prvaka. Stara dama morala je pobijedili kod Bologne i čekati kiks Milana ili Napolija.

Završilo je tako da je Juventus pobijedio kod Bologne 4:1, Milan kod Atalante 2:0, a Napoli na svom terenu odigrao 1:1 protiv Verone Ivana Jurića.

Utakmica u Bologni bila je riješena već u prvom poluvremenu jer je Juventus vodio 3:0. Juventusovi igrači preostalo su vrijeme osluškivali rezultate iz Bergama i Napulja i čekali da im se sve poklopi.

Kako je Milan u Bergamu u posljednjim sekundama osigurao pobjedu i poveo 2:0, Juventus je ovisio o rezultatu Napolija i Verone.

Juventusova utakmica u Bologni završila je nekoliko minuta prije one u Napulju pa su se igrači Juventusa okupili oko klupe za pričuvne igrače i na mobitelima pratili događanja iz Napulja.

Čim je u Napulju sudac svirao kraj utakmice koja je završila bez pobjednika, u Bologni je krenula velika fešta Juventusovih igrača.