LIGE PETICE

Pogledajte dva Kramarićeva gola u preokretu Hoffenheima

HOFFENHEIMOVI nogometaši pobijedili su Borussiju Mönchengladbach 3:2 u utakmici 30. bundesligaškog kola, a dva je gola u pobjedu ugradio Andrej Kramarić. Domaćini su završili prvo poluvrijeme protiv s 0:2, ali i preokrenuli rezultat i stigli do vodstva već do 65. minute. Rezultat se poslije toga nije mijenjao.

Najbolji Hoffenheimov strijelac i peti strijelac njemačke Bundeslige prvo je pogodio za smanjenje vodstva u 48. minuti. Nakon što je izveo korner, hrvatski reprezentativac sjurio se u šesnaesterac gostiju i ondje dočekao jednu odbijenu loptu. Udarcem desne noge od vratnice ju je smjestio u mrežu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI POGODAK KRAMARIĆA

Na 2:2 je izjednačio Ihlas Bebou u 60., a pet minuta kasnije Kramarić je preokrenuo rezultat nakon što je loptu s 15 metara prizemnim udarcem smjestio u donji desni kut Mönchengladbachovog gola.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI POGODAK KRAMARIĆA

Postignuti pogoci bili su Kramarićevi 15. i 16. u Bundesligi ove sezone, a ukupno ih je za klub u natjecateljskoj 2020./21. zabio 21.