Lyon minimalno svladao Reims: Lacazette se iskupio pogotkom za promašeni jedanaesterac

NOGOMETAŠI Lyona svladali su u subotu na svom stadionu Reims s 1:0 u prvoj subotnjoj utakmici 9. kola francuskog prvenstva.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Lacazette u 44. minuti, nakon što je isti igrač četiri minute prije promašio kazneni udarac.

Od ostalih utakmica dana Nantes i Nice su odgođeni zbog velike kiše i natopljenog terena. Bastia je izgubila na gostovanju kod Angersa 1:0, Guingamp je istim rezultatom bio bolji na gostovanju kod Troyesa, a Ajaccio i Toulouse odigrali su 2:2.

Sutra su još na rasporedu utakmice Monaca i Rennesa, Caena i St. Etiennea, Lorienta i Bordeauxa te najveći francuski derbi PSG-a i Marseillea.