HRVATSKI NOGOMETAŠI

Majerova momčad imala je igrača više i gubila je. Trener je izvadio hrvatsku zvijezdu

RENNES je u šestom kolu francuskog prvenstva igrao samo 1:1 kod Troyesa iako je od 26. minute imao igrača više te dominaciju u posjedu lopte od čak 71 posto, dok je u udarcima na gol imao prednost 6:1. Međutim, najvažnija kategorija bila je 1:1. Ugbo je u 14. minuti donio vodstvo domaćinu, ali je 12 minuta kasnije njihov branič Salmier isključen.

Na to je ubrzo umjesto strijelca uveden stoper Rami. Rennes do poluvremena nije iskoristio brojčanu nadmoć. Prije nastavka trener gostiju iz igre je izvukao Majera, koji je zbog nedavnog loma nosa igrao za zaštitnom maskom. Rennes je u 48. minuti izjednačio, ali više od toga nije uspio. Majerova momčad do sada ima po dvije pobjede, remija i poraza.