MANDŽUKIĆ NE IGRA KOD BARCELONE Veliki hendikep za Juventus

NEZAMJENJIVI igrač nositelja dvostruke talijanske krune propušta superderbi prvog kola Lige prvaka, utakmicu Barcelona - Juventus koja se igra sutra od 20.45 u skupini D.

Juventus je objavio popis igrača za gostovanje i na njemu nema Mandžukića. Lijevokrilni napadač koji je igrao u prvoj momčadi u sve četiri utakmice od početka sezone, ozlijedio se na posljednjoj, prilikom pobjede 3:0 protiv Chieva u trećem kolu Serije A.

Mandžukić je u 83. minuti šepajući izašao iz igre nakon udarca u koljeno u dvoboju, pa će Allegri morati sastavi momčad za Barcelonu bez njega, ali i bez Howedesa, Chiellinija, Khedire i Marchisia.
Izostanak hrvatskog napadača poseban je hendikep za Juventus jer kada je protiv Barcelone igrao prije pet mjeseci u četvrtfinalu Lige prvaka, Mandžukić je bio jedan od najboljih igrača u ukupnoj pobjedi njegove momčadi 3:0.