BARCELONA

Messi u poluvremenu osmine finala: Nemojmo biti kreteni. Dat ćemo im osam golova

BARCELONA je na krilima Lionela Messija prošla Napoli i izborila četvrtfinale Lige prvaka protiv Bayerna.

Messi je zabio prekrasan solo gol i izborio jedanaesterac prilikom čega je zadobio snažan udarac od Kalidoua Koulibalyja, no trener Barce Quique Setien kaže da će najbolji igrač svijeta sigurno igrati u četvrtfinalu.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali sažetke dvoboja Barcelone i Napolija možete pogledati OVDJE.

Messi u ulozi trenera: Igrat ćemo mirno i dati im osam golova

U poluvremenu utakmice na Camp Nouu televizijske kamere snimile su Messija kako savjetuje i opominje suigrače.

"Oni će izaći snažniji. Nemojmo biti šu*ci. Imamo prednost od dva gola, nemojmo biti kreteni", rekao je kapetan Barce.

Podržao ga je Luis Suarez, nakon čega je Messi dodao još ovo:

"Igrat ćemo mirno. Igrat ćemo mirno i dat ćemo im osam golova."

Jordi Alba i Gerard Pique inzistirali su da ne vraćaju loptu golmanu Ter Stegenu. Barca u drugom poluvremenu nije dala nijedan gol, ali je rutinski odradila tih 45 minuta i pobjedom 3:1 prošla u četvrtfinale.