LIGE PETICE

Navijači Spezije: Immobile, ti si govnar koji nije mogao zabiti ni Makedoniji

Screenshot: Twitter

NOGOMETAŠI Lazija skočili su na peto mjesto ljestvice talijanskog prvenstva preskočivši gradskog rivala Romu dramatičnom 4:3 (1:2) gostujućom pobjedom protiv Spezije u susretu 35. kola. Spezia je tri puta vodila, s 1:0, 2:1 i 3:2, ali Lazio se svaki put uspijevao vratiti, da bi u 90. minuti rimski klub postigao pobjednički gol.

Posebno je zanimljiva bila priča kod pogotka Lazija za 1:1 koji je u 33. minuti postigao najbolji strijelac rimskog kluba Ciro Immobile. Talijanski napadač bio je precizan s bijele točke, ali je prije toga morao istrpjeti provokacije navijača Spezije koje su dolazile s tribina.

"Ti si govnar koji nije mogao zabiti ni Makedoniji", vikali su mu navijači domaće momčadi, ali to im nije puno pomoglo. Immobile je bio smiren te je bez većih problema zabio za izjednačenje, jedno od mnogih na utakmici.