Olmissum deklasirao Futsal Dinamo 6:0 i stigao nadomak titule

Igrači omiškog Olmissuma poveli su u finalnoj seriji prvenstva Hrvatske u futsalu protiv aktualnog prvaka Futsal Dinama s 2:1, nakon što su na domaćem terenu slavili u trećem susretu 6:0.

Prvak će postati momčad koja prva ostvari tri pobjede, a momčad iz Omiša ima šansu u četvrtom, ponovno domaćem susretu koji se igra u ponedjeljak, doći do naslova prvaka. Prošle sezone iste su momčadi igrale u finalu te je tada slavio sastav iz Zagreba.

Nakon prvog poluvremena Olmissum je vodio 2:0 golovima Josipa Kolobarića u petoj te Olavija Vinhe u 19. minuti. Novi korak prema slavlju domaćin je napravio u 35. minuti kada je Duje Kustura pogodio prazna vrata za 3:0, dok je samo minutu kasnije već bilo 4:0 nakon gola Jakova Hrstića. Do kraja je još Josip Jurlina postigao dva gola za konačnu, vrlo visoku pobjedu Olmissuma od 6>0.