Video - Prinčevi ukrotili Lavove: PSG slavio protiv Lyona golovima Jalleta i Pastorea

NOGOMETAŠI Paris Saint Germaina svladali su Lyon 2:0 u derbiju 9. kola francuske nogometne lige.

> "Ajax je bez inspiracije": Izgubili od Groningena i ostali bez napadača

Najskuplje pojačanje Parižana Argentinac Javier Pastore u svakoj utakmici odigranoj za PSG pokazuje da je vrijedna investicija. U najvažnijem susretu dosadašnjeg tijeka sezone načeo je mrežu gostiju iz Lyona sjajnim prodorom i pogotkom u 65. minuti susreta. Pastore je probio desni bok obrane Lyona i ljevicom zakucao loptu u bliži kut nemoćnog Llorisa. Konačan rezultat postavio je Jallet u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Nene je izveo slobodan udarac s lijeve strane, lopta je u visokom luku preletjela sve igrače i došla na drugu stativu gdje je Jallet neometan snažnim udarcem uputio loptu pod gredu, a Lloris je i ovom prilikom bio bez izgleda. Generalno gledaući PSG je bio za nijansu bolji i konkretniji tijekom cijelog susreta, imali su nešto više loptu u svom posjedu, a uputili su 17 udaraca prema protivničkim vratima u odnosu na 11 udaraca Lyona.

U Lyonu je Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu i zaradio žuti karton u 81. minuti.