Rakitić među najlošije ocijenjenima: "Nije ni čudo da je prvi zamijenjen"

BARCELONA i Real Madrid odigrali su 1:1 u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja.

Real je na Nou Campu poveo već u 6. minuti golom Lucasa Vazqueza, a Barcelona je izjednačila preko Malcoma u 58. minuti. Solarijeva momčad odigrala je odlično prvo poluvrijeme i mogla je voditi dva ili tri gola razlike, ali su Vinicus, Benzema i društvo propustili bolje iskoristiti tri odlične kontre u prvih 20 minuta.

Veliku utakmicu odigrali su Barcini Brazilci Arthur i Malcom, a osobito raspoložen bio je Malcom koji je pokazao da Barcelona na njega može računati u budućnosti. Među najlošije ocijenjenim igračima u Mundo Deportivu bio je Ivan Rakitić koji je dobio samo jednu od pet mogućih zvjezdica, dok je Modrić ocijenjen s dvije.

"Hrvat ima nedodirljiv status kod Valverdea koji vjeruje u njegove goleme trkačke mogućnosti, ali njih sinoć nije bilo. U prvom poluvremenu je izgubio jednu loptu koja je Barcelonu mogla jako puno koštati, a jedino dobro što je napravio bila je pogođena greda u 32. minuti", stoji u Mundovom izvješću.