Ronaldo golom na kraju slomio klub od kojeg on sam ima više udaraca na gol

CRISTIANO RONALDO u 81. minuti postigao je gol za vodstvo Juventusa 1:0 kod Frosinonea, jednog od najgorih klubova Serie A. Konačnih 2:0 postavio je Federico Bernardeschi u sudačkoj nadoknadi.

Ronaldo je tako nakon tri prve utakmice u Serie A bez gola, u četvrtoj i petoj postigao tri ključna zgoditka. U prošlom kolu oba za pobjedu (2:1) protiv Sassuola i sada odlučujući kojim je slomio otpor skromnog protivnika. Frosinone i nakon pet kola još čeka na prvi gol u prvenstvu. Na ovom susretu nijednom nije uspio ni opaliti na vrata Juventusa, koji je loptu imao u posjedu čak 73 posto vremena.

Juventus je dakako potpuno dominirao od početka utakmice, a kakva je razlika u kvaliteti između ova dva kluba, dovoljno će reći to da je u 27. minuti utakmice Ronaldo pretekao cijeli Frosinone po broju udaraca na gol od početka sezone.

Mario Mandžukić igrao je od početka za Juventus u napadu s Ronaldom, a zamijenjen je pet minuta prije kraja. Napad domaćih predvodio je Stipe Perica.