Zabio za pobjedu protiv Barce pa oduševio porukom podrške za nestalog Salu

NOGOMETAŠI Seville pobijedili su Barcelonu 2:0 u prvoj utakmici četvrtfinala španjolskog Kupa Kralja te tako osigurali dobru prednost za revanš na Camp Nouu.

Kataloncima je osjetno nedostajao Lionel Messi, a debitant u dresu Barcelone Kevin-Prince Boateng nije uspio pomoći svojoj novoj momčadi da dođe do pobjede.

Andalužani su razveselili svoje navijače i poveli u 58. minuti kada je za vodstvo zabio Pablo Sarabia. U 76. minuti na konačnih 2:0 povisio je Wissam Ben Yedder i onda nakon pogotka svojim potezom oduševio sve navijače.

Napadač Seville podigao je dres i pokazao poruku posvećenu Emilianu Sali, nestalom nogometašu Cardiffa za kojim se već danima traga.

Na majici ispod dresa pisalo je "Za mog brata Emiliana Salu".

Sala još nije pronađen nakon što je preksinoć nestao avion u kojem je putovao za Cardiff. Danas je policija otoka Guernsey nastavila potragu, a razvoj situacije možete uživo pratiti na Indexu.