Do utakmice Argentina - Hrvatska :
d
h
min
Kolumbija vs Japan
grupa H
danas, Saranjsk
14:00
Poljska vs Senegal
grupa H
danas, Moskva
17:00
Rusija vs Egipat
grupa A
danas, Sankt Peterburg
20:00
Portugal vs Maroko
grupa B
20. lipnja, Moskva
14:00
VIDI RASPORED I LJESTVICE SKUPINA
Superračunalo je 100.000 puta simuliralo SP: Evo koliko šanse daje Hrvatskoj

Superračunalo je 100.000 puta simuliralo SP: Evo koliko šanse daje Hrvatskoj

NJEMAČKI i belgijski znanstvenici su pokušali izračunati tko će biti svjetski prvak.
ponedjeljak 18.6.2018.
Hrvatska ostaje s igračem manje u Rusiji

Hrvatska ostaje s igračem manje u Rusiji

KALINIĆ je nezadovoljan statusom i navodno je odglumio ozljedu leđa kako ne bi ušao s klupe.
ponedjeljak 18.6.2018.

Hrvatska

PRIKAŽI JOŠ VIJESTI

Teme i komentari

Popularne teme

PRIKAŽI JOŠ VIJESTI

Raspored

Skupina
Pl W D L GD Pts
Rusija 1 1 0 0 5 3
Urugvaj 1 1 0 0 1 3
Egipat 1 0 0 1 -1 0
Saudijska Arabija 1 0 0 1 -5 0
četvrtak, 14. lipnja
Lužnjiki, Moskva
Rusija
5 : 0
Saudijska Arabija
petak, 15. lipnja
Jekaterinburg Arena, Jekaterinburg
Egipat
0 : 1
Urugvaj
utorak, 19. lipnja
Saint Petersburg Stadium, Sankt Peterburg
Rusija
20:00
Egipat
srijeda, 20. lipnja
Rostov Arena, Rostov-na-Donu
Urugvaj
17:00
Saudijska Arabija
ponedjeljak, 25. lipnja
Samara Arena, Samara
Urugvaj
16:00
Rusija
ponedjeljak, 25. lipnja
Volgograd Arena, Volgograd
Saudijska Arabija
16:00
Egipat
Pl W D L GD Pts
Iran 1 1 0 0 1 3
Španjolska 1 0 1 0 0 1
Portugal 1 0 1 0 0 1
Maroko 1 0 0 1 -1 0
petak, 15. lipnja
Saint Petersburg Stadium, Sankt Peterburg
Maroko
0 : 1
Iran
petak, 15. lipnja
Olimpijski stadion Fišt, Soči
Portugal
3 : 3
Španjolska
srijeda, 20. lipnja
Lužnjiki, Moskva
Portugal
14:00
Maroko
srijeda, 20. lipnja
Kazanj Arena, Kazanj
Iran
20:00
Španjolska
ponedjeljak, 25. lipnja
Kalinjingrad Stadion, Kalinjingrad
Španjolska
20:00
Maroko
ponedjeljak, 25. lipnja
Mordovia Arena, Saranjsk
Iran
20:00
Portugal
Pl W D L GD Pts
Francuska 1 1 0 0 1 3
Danska 1 1 0 0 1 3
Peru 1 0 0 1 -1 0
Australija 1 0 0 1 -1 0
subota, 16. lipnja
Kazanj Arena, Kazanj
Francuska
2 : 1
Australija
subota, 16. lipnja
Mordovia Arena, Saranjsk
Peru
0 : 1
Danska
četvrtak, 21. lipnja
Samara Arena, Samara
Danska
14:00
Australija
četvrtak, 21. lipnja
Jekaterinburg Arena, Jekaterinburg
Francuska
17:00
Peru
utorak, 26. lipnja
Olimpijski stadion Fišt, Soči
Australija
16:00
Peru
utorak, 26. lipnja
Lužnjiki, Moskva
Danska
16:00
Francuska
Pl W D L GD Pts
Hrvatska 1 1 0 0 2 3
Argentina 1 0 1 0 0 1
Island 1 0 1 0 0 1
Nigerija 1 0 0 1 -2 0
subota, 16. lipnja
Spartak Stadium, Moskva
Argentina
1 : 1
Island
subota, 16. lipnja
Kalinjingrad Stadion, Kalinjingrad
Hrvatska
2 : 0
Nigerija
četvrtak, 21. lipnja
Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod
Argentina
20:00
Hrvatska
petak, 22. lipnja
Volgograd Arena, Volgograd
Nigerija
17:00
Island
utorak, 26. lipnja
Saint Petersburg Stadium, Sankt Peterburg
Nigerija
20:00
Argentina
utorak, 26. lipnja
Rostov Arena, Rostov-na-Donu
Island
20:00
Hrvatska
Pl W D L GD Pts
Srbija 1 1 0 0 1 3
Brazil 1 0 0 0 0 1
Švicarska 1 0 1 0 0 1
Kostarika 1 0 0 1 -1 0
nedjelja, 17. lipnja
Samara Arena, Samara
Kostarika
0 : 1
Srbija
nedjelja, 17. lipnja
Rostov Arena, Rostov-na-Donu
Brazil
1 : 1
Švicarska
petak, 22. lipnja
Saint Petersburg Stadium, Sankt Peterburg
Brazil
14:00
Kostarika
petak, 22. lipnja
Kalinjingrad Stadion, Kalinjingrad
Srbija
20:00
Švicarska
srijeda, 27. lipnja
Spartak Stadium, Moskva
Srbija
20:00
Brazil
srijeda, 27. lipnja
Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod
Švicarska
20:00
Kostarika
Pl W D L GD Pts
Njemačka 0 0 0 0 0 0
Švedska 1 1 0 0 1 3
Meksiko 0 0 0 0 0 0
Južna Koreja 1 0 0 1 -1 0
nedjelja, 17. lipnja
Lužnjiki, Moskva
Njemačka
0 : 1
Meksiko
ponedjeljak, 18. lipnja
Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod
Švedska
1 : 0
Južna Koreja
subota, 23. lipnja
Rostov Arena, Rostov-na-Donu
Južna Koreja
17:00
Meksiko
subota, 23. lipnja
Olimpijski stadion Fišt, Soči
Njemačka
20:00
Švedska
srijeda, 27. lipnja
Kazanj Arena, Kazanj
Južna Koreja
16:00
Njemačka
srijeda, 27. lipnja
Jekaterinburg Arena, Jekaterinburg
Meksiko
16:00
Švedska
Pl W D L GD Pts
Belgija 1 1 0 0 3 2
Engleska 1 1 0 0 1 3
Tunis 1 0 0 1 -1 0
Panama 1 0 0 1 -3 0
ponedjeljak, 18. lipnja
Olimpijski stadion Fišt, Soči
Belgija
3 : 0
Panama
ponedjeljak, 18. lipnja
Volgograd Arena, Volgograd
Tunis
1 : 2
Engleska
subota, 23. lipnja
Spartak Stadium, Moskva
Belgija
14:00
Tunis
nedjelja, 24. lipnja
Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod
Engleska
14:00
Panama
četvrtak, 28. lipnja
Mordovia Arena, Saranjsk
Panama
20:00
Tunis
četvrtak, 28. lipnja
Kalinjingrad Stadion, Kalinjingrad
Engleska
20:00
Belgija
Pl W D L GD Pts
Poljska 0 0 0 0 0 0
Senegal 0 0 0 0 0 0
Kolumbija 0 0 0 0 0 0
Japan 0 0 0 0 0 0
utorak, 19. lipnja
Mordovia Arena, Saranjsk
Kolumbija
14:00
Japan
utorak, 19. lipnja
Spartak Stadium, Moskva
Poljska
17:00
Senegal
nedjelja, 24. lipnja
Jekaterinburg Arena, Jekaterinburg
Japan
17:00
Senegal
nedjelja, 24. lipnja
Kazanj Arena, Kazanj
Poljska
20:00
Kolumbija
četvrtak, 28. lipnja
Volgograd Arena, Volgograd
Japan
16:00
Poljska
četvrtak, 28. lipnja
Samara Arena, Samara
Senegal
16:00
Kolumbija