Galatasaray 20. put prvak Turske, Bilić ponovno treći: Fenerbahče kiksao uz četiri crvena kartona

Foto; Hina

FENERBAHČE je odigrao 2:2 na gostovanju kod Istanbul Basaksehira i time prepustio naslov prvaka Galatasarayu.

Basaksehir vodio je 2:0 od 62. minute, a Fener je do izjednačenja stigao preko Diega i Weba. U petoj minuti sudačke nadoknade domaća momčad mogla je do pobjede, ali je Batdal promašio jedanaesterac.

Inače, Fenerbahče je završio utakmicu sa čak četiri igrača manje. Topuz je zaradio crveni u 84. minuti, a u sudačkoj nadoknadi su gosti izgubili živce, pa su izravne crvene kartoni dobili Alves, Erkin i Webo.

Kolo prije kraja Galatasaray, kojem je ovo jubilarni 20. naslov prvaka, ima 76 bodova, pet više od Fenerbahčea i deset više od Bilićevog Bešiktaša, koji je u nedjelju izgubio od Galate 0:2 i koji je drugu sezonu zaredom završio na trećem mjestu.