Pogledajte golove zanimljivog kola u Italiji: Palacio spasio Inter od mučenja, Kovačiću 20 minuta

VEZNJAK hrvatske reprezentacije Mateo Kovačić igrao je od 69. minute za milanski Inter koji je kao domaćin u 27. kola talijanskog prvenstva svladao Torino s minimalnih 1:0 (1:0). Jedini pogodak na utakmici postigao je Palacio u 30. minuti. Inter se mučio, ali tri boda su uskladištena.

Ovom pobjedom Inter je dohvatio 44 boda, jedan manje od četvrte Fiorentine, a jedan više uz utakmicu više od šeste Parme koja nastavlja u odličnom ritmu: na svom je terenu nadigrala Veronu sa 2:0 (1:0). Ranije u nedjelju vodeći Juventus je golom Asamoaha (42) svladao Fiorentinu sa 1:0 (1:0), te sada ima 72 boda, 14 više uz dvije utakmice više od druge Rome, a 20 više uz utakmicu više od trećeg Napolija.

Bez Marka Livaje Atalanta je uzela tri boda na Olimpicu također minimalnom pobjedom.

Moralez je zabio za goste iz Bergama u 60. minuti, a četiri minute kasnije je Lazio je ostao s igračem manje, kada je Candreva dobio drugi žuti karton.

Sampdoria i Livorno odigrali su golovima bogatu utakmicu, 4:2. Gosti iz Livorna su na poluvremenu imali "dobivenu utakmicu" uz dva pogotka Mbayea, ali na kraju su bili daleko i od remija. Sampdorija je izjednačila preko Krstičića i protivničkog igrača Ceccherinija, da bi pobjedu Sampu donijeli Okaka i Gabbiadini.

Lazio 0-1 Atalanta ourmatch.net by ourmatch

Inter 1-0 Torino ourmatch.net by ourmatch

Chievo je pobijedio Genou 2:1 u utakmici bez ozlijeđenog Šime Vrsaljka. Oba je gola za domaćina zabio Paloschi i to zanimljivo, oba iz jedanaesteraca, a drugi u posljednjim sekundama sudačke nadoknade.

Kolo će susretom od 20.45 sati na San Paolu zaključiti Napoli i Roma.