Rakitićev andaluzijski derbi iz noćnih mora: Sevilla izgubila, na njemu nije dosuđen penal i ozlijedio se!

MALAGA je u gostima pobijedila Sevillu 2:0 u derbiju Andaluzije. Ivan Rakitić igrao je do 69. minute kada se ozlijedio.

Ali to nije sve loše što mu se dogodilo na toj utakmici: Nakon što je Malaga povela u 49. minuti preko Eliseua, Ignacio Camacho rukom je srušio Rakitića u kaznenom prostoru gostiju, ali sudac Ayza nije dosudio penal.

Prvi gol Malaga je postigla nakon kornera koji je glavom u mrežu zakucao Martin Demichelis. U 69. minuti Fazio u kaznenom prostoru ruši Joaquina koji je bio u naletu. Sudac ga je isključio i pokazao na penal. Eliseu postavlja konačnih 2:0.

Sevilla je u posljednja četiri kola osvojila tek jedan bod i nalazi se tek na 12. mjestu, "miljama" daleko od pozicije koja jamči Europu.