Real Madrid bez Ronalda zaključio Primeru s pobjedom, Modrić ušao posljednjih pola sata

I BEZ najboljega igrača Cristiana Ronalda Real Madrid je pobjedom na svom Bernabeu protiv Espanyola od 3-1 okončao zadnje kolo Primere i okrenuo se nastupu u finalu Lige prvaka u subotu protiv Atletica.

U revijalnoj utakmici Real je slavio pogocima Garetha Balea (64) i Alvara Morate (86,90+1), dok je počasni gol za goste dao Pizzi (90). Luka Modrić je ušao i ugru u 64. minuti, a kod rezultata 2-1 u 90. minuti požrtvovnim startom spriječio je izjednačenje. Loša vijest za Real jest ozljeda napadača Karima Benzeme, koji je napustio igru u 68. minuti.

Od 18 sati u odlučnom dvoboju za naslov prvaka igraju Barcelona i Atletico, a Real će biti drugi ako Barca izgubi.