LIGE PETICE

ARSENAL - WEST HAM 2:1 Druga pobjeda Arsenala, ova je osigurana u završnici

ARSENAL je pobijedio West Ham 2:1 u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 2. kola Premier lige.

Laccazette je doveo Topnike u vodstvo u 25. minuti nakon krasne asistencije Aubameyanga. Gabonac je centaršutom s lijeve strane pronašao Francuza u sredini koji lagano glavom zakucava za 1:0.

20 minuta kasnije, prije kraja prvog poluvremena, gosti su izjednačili. Otrčali su dobru kontru, lopta je stigla do Fredericksa s desne strane, a on šalje oštru nisku loptu prema Antoniju koji u padu nogom zabija za izjednačenje.

Domaćini su za pobjedu strepili do 85. minute kada za konačan rezultat pogađa Nketiah. Krasno su igrači Arsenala kombinirali po lijevoj strani, Ceballos je izbio pred golmana, a potom kao na malom nogometu pronašao Nketiaha koji je samo morao pospremiti loptu u čistu mrežu, što je i napravio.

Arsenal je tako upisao drugu pobjedu zaredom u sezoni, dok je West Hamu ovo bio drugi uzastopni poraz.