Chiellinijeva gesta iz Madrida je hit, pitao je Real koliko su platili za penal

JUVENTUS je napravio podvig u Madridu, ali je izbačen iz Lige prvaka. U neviđenoj drami, Talijani su nadoknadili tri gola zaostatka iz prve utakmice, ali Real Madrid prošao je dalje iz penala u 97. minuti.

Savršen udarac s bijele točke izveo je Ronaldo za 1:3 i konačnu pobjedu 4:3. Real je prošao u polufinale odlukom engleskog suca Michaela Olivera koji je u posljednjoj minuti nadoknade, nakon duela Vasqueza i Benatije, svirao penal i izazvao kaos. Buffon ga je naganjao po terenu i zaradio crveni karton. Bila je to vjerojatno posljednja utakmica Buffona u Ligi prvaka.

Još jedan stup Juventusa koji 33-godišnji Giorgio Chiellini, bio je otvoren u reakciji na kraju utakmice. Gestikulirao je prema Varaneu da je Real platio za pobjedu.

U Juventusu barem znaju kako se to radi.

Pogledajte scene o kojima će se još dugo raspavljati.