MARCELO BROZOVIĆ

Conte urlao i psovao Brozovića na Interovoj utakmici. Evo kako je to izgledalo

INTER je odigrao 1:1 kod Spezije u 32. kolu Serie A i povećao prednost ispred Milana na deset bodova šest kola prije kraja.

Izvjesno je da će momčad Antonija Contea osvojiti talijansko prvenstvo i tako prekinuti devetogodišnju dominaciju torinskog Juventusa.

Ivan Perišić spasio je Inter od poraza u Speziji golom u 39. minuti. Prethodno je Diego Farias doveo domaćina u vodstvo u 12. minuti.

Perišić je igrao do 74. minute, a Marcelo Brozović na terenu je u srcu veznog reda Intera proveo svih 90 minuta. Brozović je u jednom trenutku imao žestoku raspravu s trenerom Conteom, koju su uhvatile kamere.

Ljutiti trener Intera poludio je zbog Brozovićevog pogrešnog dodavanja. Inter je tu izgubio posjed, a Brozović je dodavanjem htio pronaći slobodnog suigrača što je pokušao kratko objasniti Conteu.

"Ne radi to sranje, zaboga", urlao je Conte na hrvatskog veznjaka koji mu je odgovorio:

"Ali bio je sam."

Conte je potom ponovo zaurlao:

"Jebi se, igraj jednostavno."

Brozović je neizostavan član prvih 11 milanske momčadi. Ove sezone u 37 utakmica zabio je jedan gol i ima sedam asistencija u 2862 odigrane minute.