Hezonja ponovno bez poena u porazu Orlanda

PET UTAKMICA odigrano je na Novu godinu u NBA ligi, a od Hrvata u akciji je bio jedino Mario Hezonja koji je drugu utakmicu zaredom imao nula poena za Orlando.

Orlando Magic izgubio je na gostovanju kod Washigton Wizardsa 103:91, a Hezonja je za 15 minuta provedenih na parketu gađao 0-2 iz igre. Jedino je upisao dvije asistencije i skok.

Ključ je bila zadnja četvrtina gdje su Wizardsi koševima Walla i Portera otišli na nedostižnih 12 razlike. Kod Wizardsa je upravo Wall bio najbolji s 24 poena i 13 asistencija. Orlando je s klupe predvodio Victor Oladipo s 20 poena i pet asistencija.

Magic je sada na omjeru 19-14, a Wizardsi su na 15-16.

Miami deklasirao Dallas, 25 poena Whitesidea

Miami Heat pobijedio je kod kuće Dallas Maverickse 106:82 iako je Dwayne Wade ulazio s klupe zbog problema s gripom.

Zato je dominirao Hassan Whiteside kod Miamija koji je upisao 25 poena i 19 skokova. Dallas cijelu utakmicu nije dobro šutirao iz igre i to je bio glavni razlog njihovog poraza. Za tricu su gađali 22%, a iz igre tek 36%.

Dallas je u ovoj utakmici predvodio Zaza Pachulia s 14 poena i 13 skokova. Sada su na omjeru 19-14.

Heat je na 19-13.

U ostalim utakmicama večeri Toronto je bio bolji od Hornetsa, Bullsi od Knicksa, a Lakersi od 76ersa.