kup italije

MILAN - SPAL 3:0 Rebić prvi put u sezoni odigrao cijelu utakmicu za Milan

MILAN je s lakoćom svladao SPAL i plasirao se u četvrtfinale Kupa Italije nakon što je to ranije danas uspjela Fiorentina svladavši Atalantu 2:1.

Rossoneri su na golovima Piateka i Castilleja vodili 2:0 na poluvremenu, a posao je u nastavku dovršio Theo Hernandez. Sjajni bek koji je ljetos stigao iz Reala za 20 milijuna eura postigao je svoj peti pogodak sezone.

Točno pet manje, odnosno nula ima ih Ante Rebić u dresu Milana. Hrvatski napadač odigrao je večeras prvi put otkako je stigao na San Siru jednu cijelu utakmicu. Nije uspio postići pogodak, ali je odigrao sasvim solidnu utakmicu i trener Stefano Pioli može biti zadovoljan viđenim.

Rebić je stvorio dvije velike šanse i uputio četiri ključna dodavanja, čime je podsjetio na dane kad je briljirao u Eintrachtu i nerijetko bilježio slične brojke. Uputio je i dva udarca u suparnički okvir.

Grafika: Sofascore za IndexSport