LIGE PETICE

NEWCASTLE - MAN. UNITED 1:4 United u zadnjih deset minuta utrpao tri gola za pobjedu

MANCHESTER UNITED slavio je protiv Newcastlea na St. James Parku u utakmici 5. kola engleskog Premiershipa 4:1.

Pogodak odluke na susretu zabio je Bruno Fernandes koji je, kao i mnogo puta do sada, spasio Ole Gunnara Solskjaera i Manchester United.

Teška pobjeda Uniteda

United je loše otvorio utakmicu i već u 2. minuti pao u rezultatski zaostatak zbog autogola Lukea Shawa, a izjednačenje je donio Harry Maguire, koji je zabio nakon asistencije Juana Mate.

Drugi gol Uniteda zabio je Bruno Fernandes nakon asistencije Marcusa Rashforda u 86. minuti, a pobjedu Uniteda potvrdili su Aaron Wan-Bissaka golom u 90. minuti i Marcus Rashford golom u 96. minuti.