NLB liga: Cedevita sigurna protiv FMP-a

KOŠARKAŠI Cedevite upisali su dvanaestu pobjedu u utakmici 23. kola regionalne NLB lige. U Zagrebu su bili bolji od FMP-a 79:67.

Prva četvrtina (30:14) usmjerila je utakmicu ka pobjedi domaćina, a treća (20:12) i potvrdila da će se proslaviti šesta pobjeda u posljednjih osam utakmica natjecanja.

Najzaslužniji za nju bio je Jermaine Anderson s 16 postignutih koševa, četiri uhvaćene lopte i šest asistencija. Treba pohvaliti i korisne Marina Baždarića (14 poena, četiri skoka) i Andriju Žižića (16 poena, sedam skokova), kao i Tomislava Petrovića, koji je u 12 minuta igre postigao isto toliko koševa bez i jednog promašaja.

Miroslav Raduljica bio je najveća prijetnja pobjedi domaćina. Ubacio je 13 koševa, te imao osam uhvaćenih lopti, no petnaesti poraz momčadi nije uspio spriječiti.

Union Olimpija - Partizan (12.00)

Redoslijed: 1. Cibona 18-4 (-1), 2. Partizan 16-5 (-2), 3. Hemofarm 14-8 (-1), 4. Olimpija 13-9 (-1), 5. Budućnost 13-9 (-1), 6. Zagreb 13-9 (-1), 7. Cedevita 12-11...