LIGE PETICE

Pogledajte svinjac koji je Barcelona ostavila na Ibizi

Screenshot

BARCELONA je jedva na terenu izbjegla sramotu kod trećeligaša Ibize u 1/16 finala Kupa kralja, ali se zato izblamirala izvan njega.

Ibiza je rano povela 1:0, nakon čega joj je poništen drugi gol, a Barcelonu je spasio Griezmann, koji u 72. minuti postiže izjednačujući i tek u četvrtoj minuti nadoknade pobjednički gol za velikana i rekordera po broju naslova u ovom natjecanju.

Barcelona, dakle, nije oduševila igrom i rezultatom kod Ibize, ali je ponašanjem nakon utakmice mnoge razočarala, dok je domaćine utakmice razbjesnila.

Zvijezde iz Barce su svlačionicu koja im je dodijeljena ostavile u kaosu, punu razbacanog smeća svake vrste; kora od voća, zavoja, maramica, boca, čaša, vrećica, čarapa, kovanica...