Vujina Slovenija namučila Babićevu ozljedama načetu momčad: Minimalna pobjeda Hrvatske u Ivaniću

HRVATSKA rukometna reprezentacija pobijedila je reprezentaciju Slovenije s 31:30 u prvoj pripremnoj utakmici pred EURO odigranoj u Ivaniću.

Hrvatska je u 53. minuti povela s najvećih pet golova razlike (28:23), a u 58. minuti još je bilo 31:27, da bi Slovenija u završnici smanjila na konačnih 31:30.

Domagoj Duvnjak, Luka Šebetić i Manuel Štrlek su sa po pet golova bili najefikasniji kod Hrvatske, dok su Gašper Marguč i Uroš Zorman postigli po pet pogodaka za Sloveniju.

Hrvatska i Slovenija u subotu će odigrati još jednu utakmicu u Kopru, a potom slijedi odlazak u Poljsku. Hrvatska će prvu utakmicu igrati sljedećeg tjedna u Katowicama protiv Bjelorusije.