Eduardo briljira u Brazilu! Zabio u Kupu, Flamengo čudesno prošao u četvrtfinale

Screenshot (Youtube)

EDUARDO je ponovno junak Flamenga, koji je okrenuo 0:3 iz prve utakmice Brazilskog kupa protiv Coritibe.

Nakon 45 minuta uzvrata Flamengo je vodio samo 1:0 i početkom drugog dijela Eduardo je ušao u igru. Alecsandro je svojim drugim golom povećao vodstvo domaćina, a Eduardo je deset minuta prije kraja regularnog dijela odveo utakmicu u produžetke. Sjajno se snašao

Dudu zabio i u raspucavanju

U 30 minuta nije bilo golova, pa se putnik u četvrtfinale odlučivao jedanaestercima. Eduardo je bio precizan i s bijele točke, a Flamengo je slavio u raspucavanju i tako napravio čudo, te prošao dalje nakon 0:3 iz Coritibe.

Četiri Eduardova gola, svi bitni za Flamengo

Od dolaska u Rio de Janeiro bivši napadač hrvatske reprezentacije postigao je četiri gola. Prva dva su bila za pobjede Flamenga, treći za potvrdu četvrte pobjede zaredom u prvenstvu, a četvrtim pogotkom je ostavio Flamengo u Kupu.